تصویب یك فوریت تشكیل شورایاری ها در شهرهای با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر

تصویب یك فوریت تشكیل شورایاری ها در شهرهای با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر

بتن آنلاین: اعضای شورای عالی استان ها در بررسی طرح تشكیل شورایاری ها در شهرهای با جمعیت ۱۰۰ هزار نفر، یك فوریت این طرح را به تصویب رساندند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در جریان اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در ابتدای جلسه بررسی طرح یك فوریتی شورایاری ها در شهرهای ۱۰۰هزار نفر جمعیت در دستور كار اعضا قرار گرفت كه سپس بحث و بررسی نهایتا این طرح با اكثریت آراء به تصویب رسید.

بررسی طرح یك فوریت اصلاح تبصره ۲ ماده ۲۹ قانون نوسازی عمران شهری یكی دیگر از دستور كارهای سیزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها بود كه اعضای این شورا با اكثریت آراء این اصلاحیه را باز به تصویب رساندند.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در ادامه این جلسه یك فوریت دستورالعمل نحوه تحلیف شهرداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نهایتا به تصویب اعضای شورای عالی استان ها رسید. بررسی طرح یك فوریت اساسنامه تیپ مراكز پژوهشی شورای اسلامی شهرهای مراكز استان های كشور باز در این نشست مورد بحث قرار گرفت و نهایتا یك فوریت این طرح به تصویب رسید اما جزئیات آن با عنایت به اتمام وقت جلسه به اجلاس بعدی شورای عالی استان ها موكول شد.خبرنگار: میثاق اختر

دبیرخبر: سولماز خوان


1397/10/27
22:17:31
5.0 / 5
4582
تگهای خبر: شهردار , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد