اختصاص یك سوم اعتبار 3000 میلیاردی اوراق مشاركت برای نوسازی اتوبوس و تاكسی پایتخت

اختصاص یك سوم اعتبار 3000 میلیاردی اوراق مشاركت برای نوسازی اتوبوس و تاكسی پایتخت

به گزارش بتن آنلاین اعضای شورای شهر تهران با اكثریت آرا با اختصاص یك سوم اعتبار 30 هزار میلیارد ریالی حاصل از فروش اوراق مشاركت به نوسازی ناوگان اتوبوس رانی و تاكسیرانی موافقت كردند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، آرش حسینی میلانی در امروز جسله علنی شورای شهر تهران و در جریان بررسی كلیات طرح مجوز انتشار 30 هزار میلیارد ریال ارواق مشاركت برای اجرای طرح های حمل و نقل عمومی شهر تهران اظهار داشت: وضعیت ناوگان اتوبوسرانی تهران از نظر فرسودگی در شرایط مطلوب نمی باشد و تا آخر امسال خیلی از آنها به سن فرسودگی می رسند.

وی اضافه كرد: 18 درصد آلایندگی ذرات كمتر از 2.5 میكرون، ناشی از اتوبوس های شركت واحد است با وجود اجرایی شدن طرح معاینه فنی لازم است نوسازی این اتوبوس ها صورت گیرد.

وی افزود: مشكل دیگر هم ون های حمل نقل عمومی است كه خیلی از آنها به سن فرسودگی رسیدند اما شركت های خودروسازی از نوسازی آنها عقب نشینی كردند. اگر شهرداری یك سوم این مبلغ را به نوسازی ناوگان اتوبوس رانی وتاكسیرانی اختصاص دهد اقدام ضروری برای كاهش آلودگی هوا وحفظ كیفیت خدمت رسانی را انجام داده ایم.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران با اكثریت آرا با پیشنهاد رئیس كمیسیون محیط زیست در خصوص اختصاص یك سوم اعتبار 30 هزار میلیارد ریالی حاصل از فروش اوراق مشاركت برای نوسازی ناوگان اتوبوس رانی وتاكسیرانی موافقت كردند.1397/10/02
15:26:21
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: آلودگی , اوراق , پایتخت , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد