تعویق دقیقه نودی برای انتخاب 5 گزینه شهردار تهران رأی نیاورد

تعویق دقیقه نودی برای انتخاب 5 گزینه شهردار تهران رأی نیاورد

بتن آنلاین: جلسه امروز شورای شهر تهران هرچند قرار بود با انتخاب پنج گزینه نهایی شهرداری تهران پیش برود؛ اما قبل از رأی گیری تعدادی از اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد دادند كه این مورد مسكوت بماند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، هرچند از روزهای گذشته اعلام شده بود كه در جلسه امروز سه شنبه، اعضای شورای شهر تهران از میان كاندیدای پست شهرداری تهران پنج نفر را بعنوان گزینه نهایی انتخاب می كنند، اما محمد جواد حق شناس رییس كمیسیون فرهنگی و اجتماعی در آستانه توزیع برگه های رای پیشنهاد داد كه به منظور افزایش قدرت بررسی كاندیداها، انتخاب پنج گزینه شهرداری تهران از دستور جلسه خارج شود.

در ادامه شهربانو امانی با رد این پیشنهاد، اظهار داشت: چرا باید این فرآیند به تعویق بیفتد؟ مگر مقرر است اتفاق خاصی بیفتد؟ این وقفه به صلاح شهرداری نیست، چون كه باعث می گردد انتخاب شهردار به تعویق بیفتد و این مساله سبب بروز مشكلاتی می گردد.

در ادامه احمد مسجدجامعی هم در تایید این پیشنهاد، اظهار نمود: ما عملا دوشنبه را فرصت داشتیم كه در مورد كاندیدای شهرداری تصمیم بگیریم، اما در معرض اطلاعات متناقض در مورد كاندیداها قرار گرفتیم و این مساله سبب شد تا نتوانیم بهترین كاندیدا را انتخاب نماییم و باید فرصت باشد كه با تأمل و طمأنینه ان شاالله شهردار آخرمان را انتخاب نماییم.

در ادامه محمود میرلوحی در رد این پیشنهاد اظهار داشت: من نگرانم چون كه در فرآیند مشخصی كاندیدای شهرداری را انتخاب كردیم و حالا تعویق این انتخاب سبب بروز مشكلاتی می شود، چون كه برخی ها از این رهاشدگی شهر نفع می برند و با این فرصت تنها جریان های تخریبی فرصت بیشتری برای تخریب پیدا می كنند.

در ادامه خلیل آبادی در دفاع از این پیشنهاد اظهار نمود: امكان دارد كه برخی ها انتقاد كنند و آنرا خرافات بدانند، اما آخر ماه صفر است و نباید تصمیم گیری مهمی داشته باشیم.

در ادامه پیشنهاد حق شناس در مورد مسكوت ماندن یك هفته ای انتخاب پنج گزینه شهرداری تهران به رأی گذاشت و اعضای شورا به این پیشنهاد رأی مثبت ندادند و برگه های انتخاب گزینه های شهرداری میان اعضای شورای شهر پخش گردید.
1397/08/15
14:35:48
5.0 / 5
4849
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد