پاکسازی معابر اصلی شمال تهران از برف

پاکسازی معابر اصلی شمال تهران از برف

به گزارش بتن آنلاین، شهردار منطقه یک از آماده باش شب گذشته کارگران شهرداری برای بارش برف و آغاز پاکسازی معابر از ساعت ۲ صبح اطلاع داد.


صباغ در گفت و گو با ایسنا، در مورد وضعیت معابر منطقه یک در پی بارش شدید برف در شمال تهران، اظهار داشت: از ساعت ۲۲ شب گذشته شهرداری منطقه باتوجه به هشدارها و پیش بینی های هواشناسی در آماده باش قرار داشت و از ساعت ۲ بامدادان با بارش برف، عملیات پاکسازی معابر شروع شد.
وی با اعلان اینکه ۲۰۰ کارگر به همراه ۴۰ خودروی نمک پاش، ۱۵ کامیون ۱۰ چرخ و هفت لودر پاکسازی معابر منطقه یک را بر عهده داشتند، اظهار داشت: خودرو های نمک پاش و کامیون های ۱۰ چرخ دارای تیغه های برف روب هستند که همزمان علاوه بر نمک پاشی کار برف روبی را نیز انجام می دهند.
وی با اعلان اینکه برف سنگینی در منطقه یک خصوصاً نواحی ۶، ۹ و ۱۰ یعنی ارتفاعات محک باریده است، اظهار داشت: محورهای پر تردد پاکسازی شده است، به شکلی که بزرگراه های ارتش، صدر، صیاد شیرازی، امام علی (ع) کاملا باز است و برف روبی شده اما کوچه های فرعی که تردد در آن کم است و امکان ورود خودرو ها در آن نیست را نیز از قبل کیسه شن و نمک برای آنها تعبیه کرده بودیم و با کمک مردم و کارگران شهرداری این کیسه ها در سطح معابر ریخته می شود و از قبل هم تعدادی از مردم کیسه ها را به خانه هایشان برده تا بتوانند در رمپ پارکینگ شان بهره گیرند.
وی در مورد وضعیت درختان منطقه نیز اظهار داشت: کارگران فضای سبز نسبت به درخت تکانی درختان اقدام می کنند تا حجم زیاد برفی که بر روی درختان نشسته سبب لطمه زدن به آنها نشود.1401/10/15
20:17:36
5.0 / 5
318
تگهای خبر: تردد , خودرو , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد