استاندار خوزستان:

۱۱۰۰۰ واحد مسکونی در خوزستان درحال تکمیل است

۱۱۰۰۰ واحد مسکونی در خوزستان درحال تکمیل است

به گزارش بتن آنلاین، استاندار خوزستان در مورد وضعیت پروژه نهضت ملی مسکن استان اظهار داشت: ۱۱ هزار واحد مسکونی در خوزستان مراحل مختلف تکمیل را طی می کنند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، صادق خلیلیان پس از ظهر امروز چهارشنبه در هفتمین نشست شورای مسکن استان خوزستان با تاکید بر لزوم افتتاح پروژه های نهضت ملی مسکن بعد از اتمام کامل و بهره برداری خانواده ها اظهار نمود: ساخت مسکن یکی از سیاست های اصلی دولت می باشد.
استاندار خوزستان اضافه کرد: در جلسات و بازدیدهای مکرر میزان پیشرفت پروژه های مختلف در شهرهای استان بررسی می شود تا شاهد جهش تولید مسکن در استان باشیم.
خلیلیان با اشاره به اینکه ۱۱ هزار واحد مسکونی در خوزستان مراحل مختلف تکمیل را طی می کنند؛ تصریح کرد: متولیان زیرساخت باید فعالیتهای در رابطه با ساخت مسکن را تسریع کنند.
وی اضافه کرد: پروژه های مسکن در شهرستان های مختلف بخصوص شهرهای جدیدالتاسیس باید برخی تجهیزات و خدمات جانبی را برای رفاه و امنیت ساکنان داشته باشند.
استاندار خوزستان افزود: تعداد متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان قابل توجه است؛ همینطور افراد حائز شرایط هم احصاء شدند.
خلیلیان در مورد وضعیت پروژه نهضت ملی مسکن در بعضی از شهرستان های خوزستان بیان نمود: تصمیمات لازم در مورد تأمین امنیت، ورود دستگاههای متولی و عرضه خدمات جانبی به مسکن مهر خرمشهر، سوسنگرد، آبادان، اهواز، کارون و دزفول اتخاذ شد.


منبع:

1401/08/26
12:14:52
5.0 / 5
211
تگهای خبر: پروژه , تولید , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد