یك عضو شورای شهر تهران خواستار شد

درخواست از سازمان های بین المللی برای فشار بر ترامپ جهت شكسته شدن تحریم ها مقابل ایران

درخواست از سازمان های بین المللی برای فشار بر ترامپ جهت شكسته شدن تحریم ها مقابل ایران

بتن آنلاین: یك عضو شورای اسلامی شهر تهران از سازمان های بین المللی درخواست نمود كه با اعمال فشار بر ترامپ رئیس جمهوری آمریكا زمینه شكسته شدن تحریم های ناعادلانه مقابل ایران را فراهم آورد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محمد میرلوحی امروز در جلسه شورای شهر تهران ضمن تبریك سال نو با اشاره به اخبار شیوع ویروس كرونا در نوروز امسال و اتفاقاتی كه در آمریكا، فرانسه، كانادا، ایتالیا و... رخ داده است، اظهار داشت: شیوع این بیماری در این كشورها نشان داد ملت ایران چه كار بزرگی را پشت سر گذاشت. مردم به پیام نوروز كه پیام عاطفه، پیام نو شدن و پیام وحدت و صفا و صمیمیت است توجه كردند و با نشستن در منازل و بیرون نرفتن در روز طبیعت وظیفه خودرا انجام داده اند و ما نیز باید از این اقدام باارزش تجلیل نماییم.
وی با اعلان اینكه با وجود تحریم ها مردم در خرید كردن وسایل ضروری مراعات كردند و بدین سان شاهد كمبود كالاها در كشور نبودیم، اضافه كرد: باید قدردان مردم ایران باشیم كه با فداكاری این شرایط را تحمل می كنند.
میرلوحی با اعلان اینكه امروز كرونا مشكلی جهانی است اشاره كرد: واكنش به كرونا نیز باید مسئله ملی و جهانی باشد و همه باید اهمیت سلامت همسایگان را به رسمیت بشناسند و با هم در مقابل این مشكل ایستادگی نماییم. پس از همه سازمان های بین المللی می خواهم كه به ترامپ فشار بیاورند تا تحریم های ناعادلانه مقابل ایران شكسته شود.
وی ادامه داد: سلامت فراتر از یك مسئله شخصی و خصوصی است و ما نیاز به انسان های سالم و نهادهای دموكراتیك برای حفظ حیات انسان و طبیعت داریم.
وی ضمن قدردانی از فعالیت مدیریت شهری به مدیران شهری كه در روزهای شیوع ویروس كرونا دوشادوش عرصه بهداشت و درمان كشور برای حفظ سلامت جامعه مبارزه كرده اند، اظهار داشت: امیدوارم این مسیر ادامه پیدا كند. این نگرانی روز گذشته با ترافیك به وجود آمده تشدید شد و پیام نگران كننده ای به جامعه داد. ما امیدواریم مادامی كه این تهدید همچنان وجود دارد و كشورهای دنیا با آن درگیر هستند مردم ما در منازل بمانند تا افرادی كه كار كردن آنها لزوم دارد بتوانند به وظیفه خود عمل كنند.
وی افزود: حدود یك میلیون نفر در تهران در بخش درمان، پسماند و... باید فعالیت كنند تا بتوانند خدمات خودرا به مردم ارائه نمایند و حضور افرادی كه خدمات شان در این ایام برای حفظ سلامت شهر اهمیت دارد مجوزی برای حضور سایر اقشار جامعه نیست.
منبع:

1399/01/17
23:29:59
5.0 / 5
3487
تگهای خبر: خدمات , سازمان , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد