توسط راهداری استان بوشهر انجام شد؛

بازگشایی بیشتر از ۲۰۰ كیلومتر از طریق های صدمه دیده از سیل هرمزگان

بازگشایی بیشتر از ۲۰۰ كیلومتر از طریق های صدمه دیده از سیل هرمزگان

به گزارش بتن آنلاین ایسنا/بوشهر مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر اظهار داشت: بیشتر از ۲۰۰ كیلومتر از طریق های صدمه دیده از سیل اخیر در استان هرمزگان توسط اكیپ اعزامی از استان بوشهر ترمیم و بازسازی و آماده تردد شده است.


سید حمیدرضا علم با بیان خبر بازگشایی بیشتر از ۲۰۰ كیلومتر از طریق های صدمه دیده از سیل هرمزگان اضافه كرد: در جریان سیل اخیر هرمزگان و بروز خرابی و انسداد برخی از محورهای ارتباطی این استان یك اكیپ مجهز و كارآزموده از استان كه شامل ۲۲ نفر نیروی ماهر و متخصص و ۱۸ دستگاه ماشین آلات سبك و سنگین راهداری بود به آن منطقه اعزام و به مدت ۶ روز به انجام مأموریت پرداختند.
وی خاطرنشان كرد: اكیپ اعزامی از استان در طول حضور خود در هرمزگان با تلاش شبانه روزی ۵ نقطه از محور مهم پارسیان به لنگه را كه در اثر سیل كاملا تخریب شده شده بود بازسازی و بازگشایی كرد.
مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود: مجموعا ۲۰۰ كیلومتر از طریق های استان هرمزگان به وسیله اكیپ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ترمیم و بازسازی شد و بیشتر از ۶ كیلومتر هم شانه سازی صورت گرفت.
این مسئول تصریح كرد: به اذعان مسؤلان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور و استان هرمزگان، اكیپ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بهترین عملكرد را در بازسازی و ترمیم راه های صدمه دیده از سیل هرمزگان داشته است.
علم خاطرنشان كرد: عملكرد موفق نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای در سیل گذشته استان و همینطور حضور و تجربه اندوزی این نیروها در سیل لرستان و خوزستان امروزه تجربه گرانبهایی برای اقدمات بموقع و عرضه خدمات بهینه به مردم است.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر خاطرنشان كرد: با بازگشت اكیپ راهداری از استان هرمزگان این نیروها كه از كارآزموده ترین نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هستند در راهدارخانه ها و راهداری محل خدمت خود در استان مستقر می شوند تا در صورت احتیاج به ارئه خدمات بپردازند.1398/11/08
20:07:50
5.0 / 5
4463
تگهای خبر: انسداد , بازسازی , تردد , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد