استاندار تهران اعلام كرد

750 میلیارد تومان برای تکمیل متروی پرند نیاز است

750 میلیارد تومان برای تکمیل متروی پرند نیاز است

به گزارش بتن آنلاین استاندار تهران از رقم 750 میلیارد تومانی برای تکمیل مترو پرند آگاهی داد و اضافه کرد: برای تکمیل مترو پرند توافقی با وزیر راه و شهرسازی و شهردار تهران به امضا رسید.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محسن منصوری اظهار داشت: با وزیر راه و شهرسازی و شهردار تهران برای تکمیل مترو پرند به توافق رسیدیم و برای تکمیل این طرح ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی افزود: تا حالا برای این طرح ۲۰۰ میلیارد تومان اوراق اختصاص داده شده و ۳۵۰ میلیارد تومان مابه ازای تغییر کاربری تسهیلات دریافت می شود.

استاندار تهران در مورد طرح صورتجلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی و عشایری و آمایش سرزمین در محدوده و حریم شهر اظهار داشت: باتوجه به موضوع مطرح شده در مورد حریم شهر چهاردانگه مقر شد تا جلسه مشترکی بین معاونت سیاسی و معاونت عمرانی استانداری و راه و شهرسازی استان اجرا شود.

منصوری سپس با اشاره به رفع مشکلات مربوط به حریم شهرها اظهار داشت: طرح تقسیمات کشوری باید برای استان تهران تهیه شود که دراین زمینه به معاونت سیاسی ماموریت داده شده است.

استاندار تهران در مورد بازبینی طرح هادی روستای زیوان واقع در بخش فشافویه شهرستان ری و طرح هادی روستای قلعه بها واقع در بخش مرکزی شهرستان شهریار اظهار داشت: در مورد الحاق یا عدم الحاق آرامستان ها به بافت روستا قرار شد آرامستان هایی که از قبل در روستاها به وجود آمده در طرح هادی در نظر گرفته شود تا جزو حریم روستا به حساب آیند تا امکان هزینه توسط دهیاری ها در آرامستان ها و مسیر آنها فراهم گردد.

منبع:

1400/09/08
11:19:21
5.0 / 5
230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد