بررسی اعتراض فرمانداری تهران در شورای شهر

بررسی اعتراض فرمانداری تهران در شورای شهر

بتن آنلاین: اعضای شورای شهر تهران نامه فرمانداری در مورد اعتراض هیات تطبیق به اصلاحیه مصوبه نحوه گرفتن مطالبات حوزه شهرسازی را بررسی کردند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران بامداد امروز نامه فرمانداری در مورد اعتراض هیات تطبیق به اصلاحیه مصوبه نحوه گرفتن مطالبات حوزه شهرسازی را بررسی کردند که در این جهت میثم مظفر رییس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اعلان اینکه فرمانداری در نامه خود تاکید کرده که این مصوبه به ماده ۷۳ نیز اشاره کند، اظهار داشت: برمبنای ماده ۷۳ کسانی که می خواهند از امتیازهای این مصوبه بهره گیرند باید بدهی های قبلی خودرا تسویه کنند و یک اشکال تایپی نیز در شماره تبصره ها وجود داشته که این مسئله را رفع کردیم.
مهدی چمران نیز در پاسخ به سوال برخی از اعضا در خصوص این که این مساله شامل حال افرادی که بصورت علی الحساب بدهی های شهرسازی خودرا پرداخت می کنند نیز می شود یا خیر؟ عنوان کرد: علی الحساب ها دیگر مشمول تشویق و تخفیف نیست و اگر فرد بخواهد علی الحساب بدهی اش را پرداخت کند دیگر جایزه دادن ندارد.
وی با انتقاد از این ایراد هیات تطبیق فرمانداری تهران، اظهار داشت: ایرادات بیجاست و من نمی دانم آیا بیکار هستند که مدام ایراد می گیرند؟ و دوست دارند ایراد بگیرند و گویا اگر ایراد نگیرند قرآن خدا غلط می شود.
چمران اضافه کرد: امیدوار هستم این نکات به گوش استاندار جدید برسد.
به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر نهایتاً گزارش شورا در مورد نامه فرمانداری در مورد اعتراض هیات تطبیق به اصلاحیه مصوبه نحوه گرفتن مطالبات حوزه شهرسازی را به تصویب رساندند.
منبع:

1401/09/13
14:56:05
5.0 / 5
264
تگهای خبر: شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد