در پی ورود گسترده ریزگردها به عراق؛

پروازهای نجف متوقف گردید

پروازهای نجف متوقف گردید

به گزارش بتن آنلاین سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی از توقف پروازهای نجف به دنبال ورود ریزگردها به عراق اطلاع داد.جواد صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر از توقف پروازهای تهران-نجف به دنبال ورود گسترده ریزگردها به آسمان عراق و بسته شدن فرودگاه نجف اطلاع داد.
وی اضافه کرد: بامداد امروز یک پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد نجف انجام شده بود که بعد از عبور از مرز هوایی کشورمان و محدودیت دید در عراق، بار دیگر به فرودگاه مبدآ بازگشت و نتوانست در فرودگاه نجف به زمین بنشیند.
سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: شرکتهای هواپیمایی که پرواز امروز تهران-نجف داشتند، به مسافران اطلاع رسانی یا پیامک ارسال کرده اند که پروازها به علت بسته شدن فرودگاه نجف فعلا متوقف است.
وی افزود: امکان دارد برخی از مسافرانی که اطلاع نداشته اند یا زمان پرواز آنها بامداد امروز بوده و امکان ارسال پیامک به آنها نبوده، به فرودگاه آمده باشند ولی از آنها پذیرایی خواهد شد.
به گفته صالحی، فعلا گزارشی از توقف پروازهای بغداد و بسته شدن فرودگاه پایتخت عراق به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ارسال نشده است.
گفتنی است بنا بر اعلام فرودگاه امام خمینی (ره) امروز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ۳ پرواز در ساعتهای ۶: ۳۰، ۷: ۳۰ و ۱۱: ۳۰ به نجف داشته که فعلا انجام نشده اند.
همچنین ۲ شرکت هواپیمایی آسمان و زاگرس به ترتیب در ساعتهای ۱۵ و ۱۷: ۴۵ از فرودگاه امام خمینی (ره) به نجف پرواز دارند که در تابلوی فرودگاه، عنوان «با تأخیر» برای این دو پرواز نقش بسته است.
ولی پروازهای ساعت ۱۹ ماهان و ۱۹: ۴۰ آتا از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد بغداد بموقع انجام خواهند شد.

1401/03/02
15:11:13
5.0 / 5
200
تگهای خبر: پایتخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد